esmaspäev, 19. aprill 2021

Vaheaeg 19.-23. aprill

Päikselised ilmad on saabunud. Vaheajal liigu palju õues, sõida rattaga või jaluta, loe raamatuid, maga kaua, söö midagi head. Kontrolli ja vaata üle ka õppetöö:

  • Kas õpetaja Gittale ja õpetaja Andrele oled saatnud pilte kodus tehtud töödest? Kui oled, siis tubli! Kui ei ole veel, siis palun saada õpetajatele pildid!
  • Kas matemaatika viimasest ülesandest on pilt saadetud?
  • Kas Sul on olemas selle aasta viimase kohustusliku kirjanduse raamat? Raamatu vastamise tähtaeg on 30. aprill. 
Kui kõik kohustuslikud asjad on tehtud ja puhatud ka mõnusalt ning vahepeal midagi teha ei ole, siis teadusteater Kolm Põrsakest pakub välja vaheajaks toredaid programme teadushuvlistele: 

Lubage esitleda: LAHEAEG! 🥳🥳🥳
🔥 Interaktiivne teadusteater
🧪 põnevad veebiteadusringid
🏆 challenge'id (peaauhind PlayStation 5)
✨ ahvatlevad loosimängud
📚 kuhjaga uusi teadmisi
Tule Laheajale Põrsakeste ja AHHAA seltsi!
Iga päev toob uue meelelahutusliku ja hariva programmi, mis on jõukohane kõigile teadushuvilistele. Saad nautida humoorikaid ja põnevaid etteasteid, aga ka ise teaduse oma kodus proovile panna! 🤩
Koduseks katsetamiseks saadame enne ürituse algust nimekirja vajalikest vahenditest. Seega on tarvis korraldada iseseisev aardejaht kodus või poes. 📋
Osalemine on mugav: Laheaja aitab Sinu koju tuua live ülekanne Elisa Eesti stage’l! 📺 https://videolevels.com/landing/br/N6Z2lROmwH/MsKPeumjgL
Põrsakeste ja AHHAA-ga löövad kampa Tartu Loodusmaja, Nuti-Võlur, Psühhobuss, Elisa Eesti ning Eesti Teadushuvihariduse Liit.
Osalemine on täiesti tasuta, kuid saad osta aitäh-pileti teaduse populariseerimise toetamiseks. 🙌🎫
Ürituse kohta leiab rohkem infot:
www.kolmporsakest.ee/laheaeg
www.ahhaa.ee/laheaeg
Kohtume Laheajal! 👋👋👋


Kuidas toimub kool pärast vaheaega, ei ole veel teada. Jälgi nädala lõpus blogi, et teada saada, kuidas õppetöö jätkub.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.